אינסטלטור בבת ים

מחפשים אינסטלטור בבת ים? אין בעיה למצוא רשימת אינסטלטורים באינטרנט , אך כן ישנה בעיה למצוא אחד מקצועי, מהימן ושירותי. יש רבים שעשויים להסתתר תחת הכותרת: "אינסטלטור בת ים" , אך לא רבים כמו אורי ועל כך יעידו לא מעט לקוחות מרוצים לכן, תשמחו לדעת שבכול הנוגע לאינסטלציה, מהיום תקבלו שירות איכותי וזאת כיוון שאורי האינסטלטור פועל בבת ים. מיהו אורי? ובכן אורי הנו אינסטלטור מומחה בעל ניסיון של 12 שנות עבודה בתחום והוא בוגר מכללת משלב. אורי מאמין ביחס שירותי, בלקוחות מרוצים, בהשקעה ובכיבוד הלקוח. על כן הוא עובד רק עם כלים טכנולוגיים איכותיים כגון מצלמה תרמית וגלאי מתכות, עובד רק עם רכיבים איכותיים ותמיד מעניק ללקוחות אחריות מלאה על עבודתו, כי כך זה שבעל מקצוע בטוח באיכות העבודה שלו ומבקש להשאיר עוד לקוח מרוצה.

שירותי אינסטלציה

אורי מעניק שירותי אינסטלציה נרחבים הכוללים תיקון כלים סניטריים, פתיחת סתימות, איתר מקור דליפה שירותי ביובית, התקנת דודי שמש, שיפוץ חדר האמבטיה והחלפת צנרת. לכן לא משנה מהו אופי הבעיה אצל כל לקוח, כי השורה התחתונה שכולם קיבלו טיפול מקצועי וזול, לצד אחריות מלאה ויחס שירותי. על כן אם גם אתם מחפשים אחר בעל מקצוע בתחום האינסטלציה אל תהמרו, לכו על בטוח, הזמינו שירותי אינסטלטור בבת ים שמציע גם אחריות.

ביובית

לא הרבה מכירים את שירותי ביובית בבת ים. שירות זה מציע מגוון שירותים איכותיים שלא ניתן לבצע באותה יעילות עם כלים אחרים. שירותי ה ביובית מציעים איתור סתימות של צנרת, שאיבה של ביוב, פינוי של פסולת, הוצאת שורשים מצנרת וכדומה. על כן טוב לדעת שבין היתר אורי גם יודע להציע שירותי ביובית בבת ים ועל כן הוא האיש המתאים עבור כל משימה שנוגעת לאינסטלציה.

זמינות 24 שעות ביממה

עוד יתרון שנוגע לאורי , נוגע לעובדה שהוא עובד 24 שעות ביממה בבת ים וזאת מתוך הבנה שבעבודתו כאינסטלטור בבת ים יש הפתעות ומכאן שלעיתים יש צורך לצאת מהמיטה גם בלילה על מנת לתת ללקוחות שלו את הטיפול הטוב ביותר להחזיר את הסדר במהרה.

מפת אזורי השירות בבת ים



אורי האינסטלטור

טלפון: 050-8634455