אינסטלטור ברעננה

אורי אינסטלטור ברעננה כבר שנים רבות, הוא פועל בעיר באופן שוטף ויש לו בה לא מעט לקוחות חוזרים שממליצים עליו בחום עבור שביעות הרצון של שכנים ומכרים נוספים בעיר. כאשר פונים אל אורי ראשית כל ניתן לדעת שפניתם אל בעל מקצוע איכותי ורציני, אדיב ונעים, מתחשב וקפדן. אורי האינסטלטור תמיד מקפיד על שביעות רצונו של הלקוח ועל כן הוא מקפיד על מספר כללי ברזל: הוא תמיד משקיע את המירב ולא עוזב בטרם עבודתו הושלמה על הצד הטוב ביותר, לעולם לא חוסך על חשבון הלקוח ותמיד עובד עם ציוד חדיש וטכנולוגי הן עבור מזעור נזק משני והן עבור מתן מענה מהיר. כמו כן אורי תמיד מעניק אחריות על עבודתו- כך שאכן ניתן לסמוך עליו ולדעת שגם אם יש בעיה דחופה בשעת לילה מאוחרת, טלפון אחד לאורי יסגור עבורכם את הפינה- 24 שעות ביממה ברעננה.

שירותי אינסטלציה

אומנם ניתן למצוא לא מעט אינסטלטורים ברעננה , אך יחד עם זאת כל מי שעם קצת ניסיון יודע שאין לפנות אל כל אינסטלטור ברעננה וזאת כיוון שלא חסרים חאפרים שחושבים רק על טובתם האישית ומחפשים לסיים כמה שיותר מהר, בעוד שמהלקוח הם לוקחים כמה שיותר. על כן כאשר פונים אל אורי , ניתן לדעת שאתם זוכים לפנות אל דמות מוכרת ואהודה בתחום, אל איש מקצוע שיודע את העבודה ועושה את המירב על מנת להשאיר מאחוריו עוד לקוח מרוצה.

ביובית

לעיתים יש צורך למצוא שירותי פתיחת סתימות ביוב ברעננה ועל כן כאשר נ תקלים בפני תקלה שכזו- יש לדעת שיש אל מי לפנות- טוב לדעת שאורי האינסטלטור גם יודע להעניק שירותי ביובית ברעננה. כידוע הביובית הנו אחד מהכלים המשמעותיים עבור פתיחת סתימות ביוב ברעננה , כיוון שמשאית הביובית מכילה משאבה שמאפשרת שאיבות מאסיביות שלא מתאפשרות באותה יעילות ע"י שימוש באמצעים אחרים.

תיקון דודי שמש

אינסטלטור ברעננה כגון אורי יודע לא רק לפתוח סתימות או לאתר נזילות, אלא הוא גם יודע לתקן דודי שמש, וכמובן שגם להעניק שירותים משלימים כגון שטיפת קולטים, הרכבת פילטר מים, לתפעל מערכות סולאריות, להחליף משאבות מעקפים, להגביר לחץ מים ע"י משאבות מיוחדות ע"י שימוש במעקפים וכדומה, כך שאם גם אתם מחפשים אחר תיקון דודי שמש ברעננה ומבקשים אחר כתובת רצינית- אורי האינסטלטור הוא הכתובת האידאלית ביותר גם עבורכם ברעננה.

מפת אזור שירות - רעננהאורי האינסטלטור

טלפון: 050-8634455