אינסטלטור במרכז

שירותי אינסטלציה הם מסוג השירותים שמדי פעם מצריכים דמות מקצועית כגון אינסטלטור, אם על מנת להחליף צנרת, אם על מנת לאתר את המוקד שמוביל לרטיבות, אם על מנת לפתוח סתימות ואם על מנת להתקין כלים סניטריים, לשפץ חדרי אמבט ועוד. על כן טוב להכיר את אורי אשר הינו אינסטלטור במרכז הארץ וזאת כיוון שלא מדובר בעוד נותן שירות, אלא מדובר על נותן שירות שמצד אחר הוא מקצועי ומנוסה ומצד שני אכפתי, שירותי ומחויב לשביעות הרצון של הלקוח. כמו כן יש לציין שאורי מצויד בכול עת עם מירב הציוד המתקדם והטכנולוגי ביותר בתחום- כך שהוא תמיד יכול להעניק שירות מושלם תוך מינימום השארת נזק משני. כמו כן הוא מעניק אחריות על עבודתו וזמין בכול שעה.

שיפוץ אמבטיה

אורי יודע להציע מגוון שירותי אינסטלציה ואפילו כאלו שפחות פופולאריים כגון שירותי ביובית, תיקון והחלפת צנרת וגם שיפוץ אמבטיה . מה שיפוץ אמבטיה במרכז כולל? ובכן מדובר על התקנה של מגוון כלים סניטריים, על התקנה של ברזים מגוונים, על ידע וניסיון עשיר שמובילים את אורי לדעת להמליץ על רכיבים וחברות איכותיות, להתמחות בהחלפה של ניאגרות, בהתקנה של ארונות אמבטיה, בהחלפת כיורים, בהתקנה של אינטרפוץ באופן יסודי ואפילו בהתקנה של טוחני אשפה- כך שאכן ניתן לסכם ולומר שאורי יודע להעניק שירותי שיפוץ אמבטיה מא' ועד ת' – כאשר כל שלב מנוהל באופן קפדני ואחראי ובסופו ניתנת אחריות.

דוד שמש

אינסטלטור במרכז מקצועי כגון אורי נותן שירות מקיף. על כן ניתן למצוא את אורי מעניק שירותי תיקון דודי שמש במרכז - כולל התקנה, החלפת משאבות סחרור, שליטה על לחץ המים, התקנת מעקפים ומשאבות, החלפת תרמוסטט, שטיפת קולטים, חיזוק ואף ניקוי מאבנית. כיוון שיש לא מעט דודי שמש במרכז, טוב להכיר דמות מקצועית ואחראית- דמות שגם יודעת להעניק אחריות על טיב עבודתה. על כן אם גם אתם צרכים תיקון דוד שמש במרכז, אל תזמינו באופן רנדומלי מתוך רשימת "אינסטלטורים במרכז", אלא בחרו אינסטלטור במרכז באופן מושכל- בחרו באורי.

בחירה מושכלת

לסיכום יש לציין שכיוון שיש לא מעט חאפרים, ברגע ששומעים על אינסטלטור במרכז מקצועי, טוב לשמור את מספר הטלפון שלו בנייד, וזאת לטובת כל צרה שלא תבוא - וזאת כי 12 שנה לא הולכים ברגל, ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים.

מפה של אזור השירות במרכזאורי האינסטלטור

טלפון: 050-8634455