אינסטלטור במודיעין

אורי מעניק שירות ופתרונות אינסטלציה מתקדמים באזור מודיעין . בבעלות אורי נסיון וידע רב ומאחוריו ומספר גדול של לקוחות מרוצים. הפתרונות הניתנים על ידי אורי כוללים איתור נזילות, פתיחת סתימות, ביובית, התקנת כלים סניטריים, תיקון דודי שמש החלפת צנרת ועוד. אורי האינסטלטור יגיע עד לפתח ביתכם במודיעין ויפתור לכם את הבעיה על הצד המקצועי, הנקי והטוב ביותר תוך עמידה בזמנים וביעדים ותיאום צפיות מלא מול הלקוח.

שירות בכל רחבי מודיעין

אורי אינסטלטור מקצועי ואיכותי העובד במודיעין מעניק שרות בכל רחבי העיר ובשכונות: אליעזר, גאולים, גני השרון, הדרים, יוספטל, מוצקין, סביוני הכפר, קרית ספיר, שיכון עלייה, אלי כהן, בית ונוף, גבעת אשכול, דגניה, חצרות הדר, כיסופים, מעוז, נווה הדרים, קפלן, שיכון ותיקים
ליצירת קשר עם אינסטלטור במודיעין חייגו למספר באתר

אינסטלטור 24 שעות ביממה לכל בעיה

מודיעין נוסדה בשנת 1996 ולכן היא מהערים הצעירות ביותר בישראל, מערכות האינסטלציה בעיר הינן חדישות יחסית ובסטנדרטים גבוהים. עם זאת, בעיות שונות כגון פיצוץ בצנרת, הצפות וכו' עלולות להתרחש, גם בשעות ובזמנים הכי לא צפויים. אורי האינסטלטור מגיע למודיעין וזמין למקרי חירום 24 שעות ביממה ( למעט שבתות ומועדים) ויפתור את הבעיה, גם באמצע הלילה. חשוב להכין מראש את מספר הטלפון ולהצמידו במקום בולט, כך תחסכו זמן יקר.


צור קשראורי האינסטלטור

טלפון: 050-8634455