אינסטלטור בכפר סבא

אורי הנו אינסטלטור איכותי שפעיל בכפר סבא כבר למעלה מ12 שנה. אורי הנו בוגר מכללת משלב, ומיישם את מירב הטכניקות כל פעם לפי צורך. אינסטלטור בכפר סבא מקצועי ובעל נסיון, עם השנים אורי צבר ניסיון שלא יסולא מפז ועל כן אין כיום שום סיטואציה אותה הוא אינו יודע לתפעל, אין שום סיטואציה שלה אינו יודע להציע את הפתרון הזול והמהיר היותר, וקשה למצוא אותו לא מוכן, בין היתר גם כיוון שתמיד הוא מקפיד להגיע אל כל לקוח מצויד עם מיטב הציוד המתקדם. אורי נעזר עם מצלמות תרמיות, עם חיישני מתכות ועם עוד ציוד טכנולוגי איכותי שמפשט ומייעל כל פעולה. כמו כן אורי יודע להציע מחירים נוחים, זמין 24 שעות ביממה ואפילו יודע להציע שירותי ביובית במגוון אזורים נרחבים בארץ ובכפר סבא בפרט.

שירותי אינסטלציה ותיקון דודי שמש

כאמור אורי, (אינסטלטור בכפר סבא) יודע להציע סל שלם של שירותים מקצועיים, כך שבין היתר הוא מציע שירותי איתור נזילות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית בכפר סבא ותיקון ואף תחזוקה שוטפת של דודי שמש. אורי מספק מגוון שירותי תיקון דודי שמש בכפר סבא והסביבה עבור כל הסוגים הדודים - כך שפעם הוא מתקן 60 ל' ולעיתים דודים של 300 ל'. אורי ממתמחה בהחלפת טרמוסטט, פלנץ', בהרכבת פילטרים, בשטיפת קולטים, בהרכבת מערכות סולאריות, בהחלפת מערכת סחרור, בהגברת לחץ מים ע"י משאבות וכדומה. כמו כן יש לדעת שאם מקפידים על טיפול תקופתי- דודי שמש בכפר סבא יהיו יותר יעילים ועמידים לאורך זמן.

איך לבחור אינסטלטור?

לעיתים אנשי מקצוע מסתתרים תחת כותרת "אינסטלטור כפר סבא", אך בפועל הם יודעים לספק שירות בסיסי. כיוון שלא כל יום מזמינים אינסטלטור ומדובר על הוצאה כספית - יש לדעת אל מי פונים ועל כן אין לפנות אל כל אחד- אחרת בקלות ניתן להוסיף נזק, לייקר את ההוצאה וכדומה. על כן טוב להכיר אינסטלטור יעיל ומקצועי ואם נשארו ספקות, אתם מוזמנים לברר לגביו- יש הרבה לקוחות מרוצים רק בכפר סבא שיודעים להעיד על השירות המקצועי והנעים שקיבלו מאורי. כמו כן אם נחזור אחרונה ונציין את העובדה אורי מעניק אחריות על עבודותיו, הרי שבכלל יהיה קל יותר להבין מדוע אינסטלטור בכפר סבא שעונה לשם אורי מהווה את הבחירה הבטוחה ביותר.

מפת אזור שירותי אינסטלציה בכפר סבאאורי האינסטלטור

טלפון: 050-8634455