אינסטלטור בירושלים

אורי אינסטלטור מקצועי בעל ניסיון רב שנים, מעניק פתרונות ושירותי אינסטלציה בירושלים והסביבה.
הפתרונות כוללים, תיקון ושחרור סתימות, איתור נזילות, תיקון והחלפת דודי שמש, התקנת כלים סניטריים ועוד מגוון רחב של תיקונים. כל השירותים מתבצעים על הצד הטוב והמקצועי ביותר בזכות ידע וניסיון רב שנים. אורי עושה את העבודה בצורה המקצועית ביותר והוכחה לכך הינה שהוא נותן אחריות מלאה על עבודתו.

אינסטלטור בירושלים - מוניטין רב שנים

אורי הינו אינסטלטור העובד באזור ירושלים למעלה 12 שנה, במהלך השנים רכש ניסיוןרב ומספר גדול של לקוחות מרוצים. אורי מקפיד על עמידה בזמנים ועבודה איכותית ללא פשרות.

מדוע לבחור באורי האינסטלטור?

  • בוגר מכללת משלב
  • ניסיון רב שנים
  • מספר גדול של לקוחות
  • שרות אישי ומקצועי
  • מכשור חדיש ומתקדם

שירות בכל שכונות ירושלים

אורי אינסטלטור מקצועי בירושלים מעניק שרות בכל רחבי העיר בשכונות: בית הכרם, בית וגן, גבעת רם, העיר העתיקה, הר ציון, טלביה, מאה שערים, מוסררה, המושבה הגרמנית, מלחה, ממילא, נחלאות, סילואן, עטרות, עין כרם, קטמון, קטמונים, קריית משה, רחביה, תלפיות.

לפרטים ולהזמנת אינסטלטור בירושלים צרו קשר עם הטלפון המופיע באתר


צור קשר


אין חכם כבעל ניסיון

משפט זה נכון בכל תחום אך אין ספק שאם קיים תחום בו הניסיון משחק משחק זהו תחום האינסטלציה. בכל הנוגע ליכולת לפתור תקלות אינסטלציה מורכבות, רק ניסיון של שנים רבות והתמודדות עם שפע של תקלות הופכות איש מקצוע למיומן ומקצועי. אם נמאס לכם שתקלות חוזרות על עצמן והחלטתם שהגיע הזמן לפתרון אמיתי, אל תהססו ואל תתלבטו, רק איש מקצוע מיומן ביותר יוכל לתת לכם מענה שיפתור אתכם מההתעסקות בכל הנושג לאינסטלציה של הבית או של העסק שלכם לאורך זמן.
לצד הניסיון חשיבות גדולה לשימוש בציוד מקצועי ומתקדם. אינסטלטור שיגיע אליכם לבית או לעסק ללא ציוד מתקדם לפתרון בעיות אינטלציה יתקשה לאתר את הבעיה. חשוב לאתר ולאבחן בטרם מתחילים לשבור קירות ולהחליף את כל הצנרת. ודאו כי אתם מזמינים איש מקצוע המצוייד בכל מה שצריך על מנת לאבחן ולפתור את הבעיה.

זמינות 24 בירושלים

אורי זמין לכל מקרה החירום בקריאת טלפון אחד, מסבירים לו את הבעיה והוא מגיע במהרה אליכם לירושלים.
כולנו רוצים פתרון בעיות מידי, יעיל וחסכוני. אורי האינסטלטור 24 עובד שעות ומספק שירות מידי וזמין ללקוחותיו. אם נתקלתם בבעיה הדורשת אינסטלטור בירושלים, פנו בהקדם האפשרי לאורי, איש המקצוע שלכם לפתרון כל בעיית אינסטליצה.


אורי האינסטלטור

טלפון: 050-8634455