אינסטלטור בהוד השרון

אורי הנו אינסטלטור מומחה ומוסמך שעובד לא מעט בהוד השרון. אורי בוגר מכללת משלב, פעיל בתחום האינסטלציה כבר יותר מ12 שנה, 12 שנה בהן העניק לשלל לקוחותיו לא מעט שירותים איכותיים, מקצועיים ומוקפדים. אורי מאמין שיש להיות סבלני עם הלקוחות ויש להקפיד לכל אורך הדרך על אמינות לצד מקצוענות. אם נבקש לתמצת את מהות התפעול שלו נבחר במילים: אחריות, מחירים נוחים ומקצועיות. אינסטלטור בהוד השרון לא קשה למצוא- אך כן קשה למצוא בעל מקצוע שמראש ניתן לסמוך על עבודתו, שהוא מגיע עם כלים חדישים ותמיד בוחן חלופות עבור הוזלת התיקון. אורי תמיד מעניק אחריות על העבודה שלו, ואין זה משנה אם מדובר על תיקון דודי שמש, על התקנת כלים סניטריים, על שיפוץ חדרי אמבט, על תיקון והחלפת צנרת, על איתור נזילות, או כמובן על פתיחת סתימות- אחת הבעית היותר נפוצות.

בעל מקצוע מומחה

לא פעם אנשים מזמינים אינסטלטור בהוד השרון עבור איתור מקור הדליפה. כאשר פונים אל אינסטלטור רגיל הוא עשוי להרים מרצפות, אך כאשר פונים אל אינסטלטור בהוד השרון שהוא מומחה כגון אורי , ניתן להיעזר בציוד הייעודי שלו, למשל במצלמה התרמית ומכאן למצוא את המיקום המדויק במהרה.

מדוע לבחור באורי?

אינסטלטור בהוד השרון הנו דמות חשובה עבור מגוון סיטואציות והרבה פעמים לא ניתן לצפות את הצורך. על כן טוב לשמור את המספר של אורי , וזאת כיוון שאומנם יש לא מעט אינסטלטורים בהוד השרון , אך כאמור לא כל אחד יודע לתת מענה ראוי, לא כל אחד נותן אחריות, לא כל אחד יודע לספק שירותי ביובית, לא כל אחד מחזיק בציוד מתוחכם ובטח שלא כל אחד מציע אחריות. הוד השרון היא עיר עם לא מעט היסטוריה ובתים ישנים. אחת הבעיות המשמעותיות של בתים ישנים נוגעת למצב תשתית האינסטלציה, ועל כן לא פעם יש צורך להחליף את כלל המערכת, כלומר ממש להרים מרצפות. כאשר אנשים שומעים זאת הם ישר מבינים שמדובר על הוצאות כבדות ועל כן מעדיפים לנסות להתעלם מהבעיה עד כמה שניתן. על כן טוב לדעת שכאשר פונים אל אורי, ( אינסטלטור בהוד השרון ), הוא כבר יידע כיצד ניתן לפשט את התהליך וזאת מכמה סיבות- ראשית כי הוא מחזיק בניסיון רב ושנית כי הוא מחזיק בציוד ייעודי שלא פעם מפשט דרכי תיקון ומכאן שחוסך בעלויות ובטח שמונע נזק משני.

מפת אזור שירותי האינסטלציה בהוד השרוןאורי האינסטלטור

טלפון: 050-8634455