אינסטלטור בגבעתיים

אורי הנו אינסטלטור בגבעתיים שפעיל כבר יותר מ12 שנה בתחום. אורי הנו מסוג בעלי המקצוע שכל אחד היה מבקש לעצמו כיוון שטובת הלקוח היא מעל לכל. על כן אורי מתייצב בזמן, זמין בכול שעה, 24 שעות ביממה. משקיע בציוד משוכלל, מתעדכן כל העת בשכלולים האחרונים, עובד אך ורק עם חלקים איכותיים, מעניק אחריות על עבודתו, מייעץ בעת הצורך ומעניק את כלל השירותים שנחוצים בתחום האינסטלציה בגבעתיים. על כן אם גם אתם מבקשים למצוא שירות טוב ובסטנדרטים גבוהים לצד מחירים נמוכים, אם גם אתם מבקשים שירות יעיל ולצדו אחריות- טוב לדעת שכאשר פונים אל אורי מרוויחים מכל העולמות, טוב לדעת שכאשר פונים אל אורי זוכים בשירות מהיר, מקצועי ומתחשב.

דודי שמש

מטבע הדברים לעיתים דודי שמש נוטים להתקלקל, וכמובן בזמן הכי לא נח- בימות החורף. דודי שמש עשויים להינזק ממשב רוח חזק, מאגירה של אבנית ועוד. על כן טוב לדעת שאורי, ( אינסטלטור בגבעתיים ) יודע לטפל בכול בעיה וגם מציע שירותי תיקון ותחזוקה, עדיף לטפל ולתחזק דודי שמש בגבעתיים בימות הקיץ- כך שבימות החורף הם כבר יהיו יעילים לחלוטין. כמו כן אורי גם מציע שירותי תיקון דודי שמש בגבעתיים , ובאופן כללי יודע לייעץ לגבי סוגים עדיפים ואף לתת טיפים עבור תחזוקה אידאלית.

ביובית בגבעתיים

שאיבת מכליי אגירה, שאיבת בורות דלק, שאיבת בורות שמן, שטיפה של צינורת ביוב ועוד. שירותי ביובית בגבעתיים מהווים שירות חשוב ללא מתחרים עבור מגוון סיטואציות בהן אמצעים אחרים פשוט לא יהיו יעילים באותה המידה, ועל כן כיוון שלא כל אינסטלטור בגבעתיים מציע שירותי ביובית ובטח שלא באותם מחירים, לכן טוב לשמור את המספר של אורי, אשר מבצע שירותים אלו בצורה מקצועית על הצד הטוב ביותר וגם מעניק אחריות.

טיפול בצנרת

גבעתיים הינה עיר עם הרבה בנייה חדשה לצד תשתיות ישנות. עיר עם צמיחה מתחדשת לצד הדי העבר. על כן לא פעם אנשים שרכשו דירה ישנה מגלים שאומנם מדובר באזור מקסים, אך יחד עם זאת יש להשקיע בטיפול בצנרת על מנת ליהנות כהלכה מטעם המים, על מנת לפתור בעיה של רטיבות וכדומה. אם מבקשים לטפל בכך במינימום מאמץ ועם הוצאה מינימלית- יש להכיר אינסטלטור בגבעתיים שעונה לשם אורי.

מפת אזור שירותי אינסטלציה בגבעתייםאורי האינסטלטור

טלפון: 050-8634455